درباره فینو

درباره فینو

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فینو نام تجاری است که ما برای محصولات خود انتخاب و ثبت کرده ایم!

نام کوهی است در روستای فینو در شهر فین با بلندایی حدود ۲۰۰۰ متر که در شمال ‌غربی و در فاصله ۹۵ کیلومتری بندرعباس قرار دارد. این بخش با دارا بودن فضای وسیعی از نخلستان های متراکم و خیابان‌هایی عموماً عاری از بدنه ساختمانی به عنوان یکی از نمونه‌های نادر و واقعی باغ‌شهر در سطح کشور است که از پتانسیل‌های گردشگری مانند جاذبه‌های طبیعی شامل آبشار، نقاط ارتفاعی، نخیلات و جاذبه‌های تاریخی مانند قلعه فین، آسیاب و موارد مشابه آن را سایر نقاط منطقه متمایز کرده.

مجموعه فینو، با شعار: فینو، تجربه ای نو، کار خود را از سال 1390 با هدف طراحی و تولید لوازم و تجهیزات شرایط اضطراری، طبیعت گردی و سفر آغاز نموده و همواره سعی داشته تا محصولاتی که بیشتر بصورت وارداتی در کشور عرضه می شدند را مورد هدف خود قرار دهد و با راه اندازی خط تولید این محصولات، ضمن فراهم نمودن نیاز علاقمندان و هموطنان عزیز، گامی در عرصه تولید ملی و خودکفا نمودن کشور از ورود بی رویه و حتی قاچاق این محصولات بردارد.

از جمله محصولاتی که تاکنون اقدام به طراحی و تولید نموده ایم می توان به انواع طناب،‌انواع طناب های پاراکورد ساده و تاکتیکال، انواع ننوهای مسافرتی، انواع جیره های غذایی با ماندگاری بالا(مورد مصرف سازمان ها)، انواع تصفیه کننده آب و موارد مشابه در سطوح کاربردی مختلف از جمله نظامی، صنعتی، ورزشی و مصارف بازار عمومی نام برد.

به امید پروردگار و با حمایت هموطنان عزیز از تولید ملی، ضمن حفظ و ارتقاء سطح کیفی و طراحی محصولات، برآنیم که روز به روز محصولات کاربردی و متنوع تری را به علاقمندان این حوزه معرفی و عرضه نماییم.

فینو، تجربه ای نو ...


کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این تارنما مربوط به مجموعه فینو می باشد.